Kullanım Koşulları

yurtdisisiparis.com tamami ile tecrübeler, incelemeler, haberler paylaşarak bilgi edindirme amacı taşıyan bir websitesidir.

yurtdisisiparis.com "Basın Kanunu Madde 3 – Basın özgürdür. Bu özgürlük; bilgi edinme, yayma, eleştirme, yorumlama ve eser yaratma haklarını içerir." maddesine göre kişisel bilgi ve tecrübelerin paylaşımı aynı zamanda güncel haber, inceleme ile kamuoyu aydınlatma amacı gütmektedir. Bunun dışında herhangi bir fikre yada amaca hizmet etmez.

yurtdisisiparis.com Sitede kullanılan fotoğraf ve resimler sadece bilgi amaçlı yazılara eklenmiş olup, hiç bir ticari amaç gütmemektedir. Görsel sahipleri yada fotoğrafların hak sahiplerinin talebi durumunda, yurtdisisiparis.com ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Sitenin interaktif bölümünde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. yurtdisisiparis.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda yurtdisisiparis.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkında sahiptir.

yurtdisisiparis.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

yurtdisisiparis.com sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. yurtdisisiparis.com içerikteki herhangi bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumdan ötürü sorumluluk kabul etmez.

yurtdisisiparis.com sitemizde bulunan linklerden Amazon Affiliate, Aliexpress Affiliate gelir ortaklığı sayesinde gelir elde etmekteyiz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.