PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo Çalışma Saatleri
PTT kargo saat kaçta açılır, kaçta kapanır? PTT kargo PTT tarafından kurulmuş, kargo hizmeti veren bir kuruluşudur. Peki PTT kargonun çalışma saatleri nasıl, haftasonu hizmet veriyor mu, cumartesileri çalışıyor mu? PTT kargo ile merak ettiklerinizi ve çalışma saatlerini bu yazımızda inceliyoruz.

Aliexpress siparişlerimizin genelde PTT Kargo ile geldiğinden hangi saatlerde açık, hangi saatlerde kapalı bunları bilmemiz bizim yararımıza olur.

PTT Kargo Çalışma Saatleri 2019

170 yılın üzerinde hizmet veren PTT tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Türkiye'de hizmet veren en ucuz kargo firmalarından bir tanesidir.
Ptt kargonun çalışma saatleri:

Öğlen arası vermeyen şubeler : 08:30 ile 17:00 arası
Öğlen arası veren şubeler : 08:30 ile 16:30 arası

PTT kargo hafta içi her gün mesaiye saat 08:30'da başlar. Öğlen arası veren şubeleri 12:30'da öğlen arasını verir. 13:30'da tekrar mesaiye başlar. 17:00'da ise mesai biter.

PTT Kargo Tatil Günleri Açık mı?

PTT kargo resmi ve dini bayramlarda kapalıdır. 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Temmuz, Ramazan ve Kurban bayramlarında kapalıdır.

PTT Kargo Dağıtım Saatleri

PTT kargonun dağıtım saatleri çalışma saatleri ile aynıdır.

PTT Kargo Cumartesi Açık mı?

PTT kargo genel müdürlükleri cumartesi günleri de hizmet vermektedir.
Cumartesi günleri için PTT kargo genel müdürlükleri çalışma saatleri :
09:00 - 19:30 arasındadır.

Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.