Stanley Termosları Amazondan Ucuza Alma Yöntemi

stanley termos
Eğer outdoor, kampçılıkla ilgileniyorsanız Stanley marka ürünleri duymuşsunuzdur. Duymadıysanız ilk termos üreticilerinden ve ömür boyu garanti veren kaliteli termoslar üreten bir markadır Stanley.

Ülkemizde gayet pahalı fiyatlara satılan bu termosları Amazon üzerinden ucuza alabilirsiniz.
Gönderim süreleri ortalama 10-15 gün arasında olup gayet orjinal ürünler gelmektedir.

Stanley ürünlerini ben genelde piknik ve kamp gibi aktivitelerde kullanmaktayım. Yiyecek ve içecekleri ortalama 12 saate kadar sıcak ve soğuk tutmakta. Ömür boyu garanti ile parasını verdiğim bir ürününün 10 yıl sonra bozulan contasını ücretsiz olarak üretici firmaya mail atarak alabiliyorum. İşte Stanley markasının güzelliği burada. Kaliteli ürün ve ömür boyu garanti.

Bim'de Stanley termosun satılması ile (180 lira civarı idi galiba) internette bir süre moda oldu Stanley termoslar. Normalde 300 lira altına satılmayan bir ürünü bim neredeyse yarı fiyatına sattı. Tabi her şubeye ya bir adet ya hiç gelmedi, ya da bir şekilde siz gittiğinizde termos bitti. 180 liraya satılan bir ürünü Amazon'dan 100 liraya alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Öncelikle Amazon'dan sipariş vermeden önce Amazon Prime üyeliğini açmanızı şiddetle tavsiye ederim. Amazon prime avantajlarından 30 gün ücretsiz yararlanabilirsiniz. Amazon prime ile ilgili yazımızı okuyarak daha bilgi sahibi olabilir ve ücretsiz Amazon Prime üyeliğinizi açabilirsiniz.

Amazon üzerinde bir çok çeşit stanley ürünleri satılmakta sadece termos değil. Pişirme araçları, soğutucular, bardaklar, vakumlu yemek kutuları gibi. Bunlara sadece bir kaç tane örnek. Amerikan markası olduğu için Amazon.com üzerinde yüzlerce Stanley ürünlerini daha ucuza bulmak mümkün.
Daha önce termos yazımda da en üst sırada yazdığım Stanley markasını Amerikalılar çok sevmekte. Hatta dedemden kalan termos diye Instagramlara stanley termoslarını atmaktalar. 1960'lardan kalan termos hala görevini yerine getirip kahvenizi sıcak tutabiliyor. Ürünleri evladiyelik kısaca.

Size bir kaç Stanley ürününü tanıtmak istiyorum. Altlarına amazon linklerini de koyacağım. Bu linklere tıklayarak renk ve kapasite seçimlerini yapıp fiyatlarını karşılaştırın. Çünkü yeşil olan 1 litrelik termos 15 dolar iken mavi 2 litre olanı 13 dolar olabiliyor. Bu amazonun ilginç bir pazarlama stratejisi olarak geçiyor. Yani daha büyüğünü daha ucuza alabiliyorsunuz veya daha farklı rengini.

Stanley Klasik Termos
Efsaneleşmiş tasarımı ile en klasiklerinden. İçeceklerinizi uzun süre sıcak ve soğuk tutmaktadır. En popüler modelidir.

Stanley Yemek Termosu
Yemekler için klasik termos

Stanley Kamp Pişirme Seti
Kampta veya mangalda ateş üzerinde yemek pişirmeniz için tasarlanmış yanında 2 adet yemek kabı ve özel kapağı ile gelen gayet güzel bir set.

Stanley Adventure
Yolculuklarınızda veya dışarıda elinizde rahat taşımanız için pipetli özel mug bardak.

Stanley Yemek Çantası
İçerisine termosunuzu, yemeğinizi koyabileceğiniz gayet güzel bir taşıma çantası

Stanley Growler
Bence klasik termostan daha güzel olan içecekleriniz için gayet güzel bir termos.

Tüm Stanley ürünleri incelemek için tıklayın.Faydalı ipucu : Termos siparişinizin yanında ufak bir kaç şey daha ekleyip diğer ürünler için kargo vermeyebilirsiniz. Mesela bir termos yanında cüzdan, t-shirt, şort gibi şeyler ekleyerek kargo ücretini diğer ürünler için neredeyse bedavaya getirebilirsiniz.
Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yapın 3 yorum

  1. Başarılı bir yazı teşekkür ederim. Sayenizde ucuza kaliteli termos alıyoruz.

    YanıtlaSil
  2. Allah senden gani gani razı olsun admin. sayende 420 liralık termosu 240 liraya aldım kargo dahil. eyvallah.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.