Aliexpress Kargo Takip Kodunu Öğrenmek

Aliexpress'ten sipariş verdikten sonra kargo takip numarasını (kodunu) bulamayanlar için ekran görüntüleri ile nasıl aliexpress kargo takip numarasını öğrenebileceğinizi anlatacağım.
Ayrıca eğer kargo takip numarasını göremiyorsanız yapmanız gerekenler nelerdir bunlardan bahsedeceğim.

Aliexpress Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Adım 1:
Öncelikle buraya tıklayarak aliexpress siparişlerim sayfasına gidin.

Adım 2:
Ardından kargo takip numarasını öğrenmek istediğiniz ürün veya ürünlerin sipariş numarası yanında yazan View Detail linkine tıklayın.
Aliexpress Kargo Takip Kodu

Adım 3:
Açılan sipariş detay sayfasında Logistics Information bölümünde kargo takip numaranızı ve hangi kargo firmasına verildiği gibi detayı görebilirsiniz.
Aliexpress Kargo Takip Kodu

Kargo numarası gözükmüyor ise

Kargo takip numaranız eğer yazmıyorsa, siparişiniz henüz kargoya verilmemiş olabilir. Eğer bir süre geçtikten sonra ürününüz hala kargolanmadıysa satıcıya mesaj atıp ürün durumunuzu sorabilirsiniz. Satıcıya nasıl mesaj atacağınızı bilmiyorsanız Aliexpress satıcıya nasıl mesaj atılır yazımızı okuyarak öğrenebilir, sizin için hazırladığımız hazır ingilizce mesajlar ile satıcıya mesaj atıp, kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargoyu takip etmek isterseniz

Aliexpress siparişlerinizde kargonuzu takip etmek istiyorsanız aliexpress kargo takip yazımızı okuyup, nasıl takip edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Ayrıca kargo süreci ile detaylı bir yazı okumak isterseniz kargo sürecinde dikkat edilmesi gerekenlere göz atabilirsiniz.


Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yapın 1 yorum

  1. Aliexpress kargo kodunu bulamıyordum sayenizde buldum.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.