US Psn Hesabına Para Yükleme - Amazon Gift Card

US Psn hesabı sahibi iseniz hesabınıza oyun almanız ve us psn indirimlerinden yararlanmanız için amazon gift card almanız gerekmekte. Bunun için amazonun sitesinden basitçe us playstation hesabına nasıl para yüklenir, nasıl oyun alınır bunu anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle en basit yöntem ile gift card almanız gerekiyor. Bunun için amazon'u kullanacağız. Size lazım olan sadece bir sanal kart ya da kredi kartı.
Amazon bu iş için hem çok uygun hem hızlı. Ayrıca en popüler kullanılan servistir.
Dakikalar içerisinde us psn gift cardınızı alıp, yükleyip kullanabilirsiniz.
Eğer Amazon hesabınız yoksa buraya tıklayarak nasıl hızlıca amazon hesabı açabileceğinizi resimli olarak öğrenebilirsiniz.

us psn gift card


Not: Amazondan psn gift card alırken adresinizi amerika'da belirtmeniz gerekmekte. Bunu da google'da herhangi bir şirketin adresini yazarak alabilirsiniz. Kod olacağı için kargolanmayacaktır ve size dijital olarak teslim edileceği için doğru bir adres yazsanız yeterli.

Ayrıca herhangi bir eyaletin adresi olabilir. Eyalet vergisi hangisinde az diye uğraşmanıza gerek yok. Dijital oyunlarda vergi yok Amerika'da.

Adresi doğru tanımanız gerekmekte. İnternetten bulduğunuz adres şirket veya otel adresi ise şirket adını veya otel adını yazmayın. Bina numarası, sokak, cadde, bulvar, posta kodu, şehir, eyalet ve telefon numarası yazmanız yeterli. Ad ve soyad kısmına kullanacağınız kredi kartındaki adı yazmanız yeterlidir.

Kredi kartının internetten alışverişe ve yurtdışı kullanımına açık olduğuna emin olun.

Amerika (US) PSN Gift Cardlarını aşağıdaki Amazon linklerinden satın alabilirsiniz.


Kodunuzu aldıktan tek yapmanız gereken playstationınızdan psn store'a girerek kodu yazıp bakiyenizi yüklemeniz ve dilediğiniz oyunu satın almanız.
Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.