Amazon Black Friday İndirimleri 2017

Amazon'da black friday indirimleri ile çok uyguna ürün alabilirsiniz. 2017 Amazon Black Friday indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ederim. Amazon black friday ülkemizde de rağbet gören indirimlerini kaçırmamanızı öneririm. Türkiye'de 100 TL'ye alabileceğiniz birşeyi Amazon Black Friday indirimleri ile 10-20 TL arasına alabiliyorsunuz.

Black Friday nedir?
Amerika'da şükran gününden sonraki ilk cuma black friday olarak adlandırılır. Yani kara cuma. Bu günde alışveriş merkezleri ve satıcılar akıl almaz indirimler yaparlar. Bazı mağazalarda 1$'a LED Televizyon gibi kampanyalar olur. Tabi bu televizyonlar 100 adet ile sınırlı oluyor. İnsanlar sabahın göründe hatta bir önceki günden sıralara girerler. Tüketim topluluğu olan Amerika'da bugünden bizde Amazon Black Friday 2017 indirimleri ile yararlanacağız.

Black Friday bu yıl hangi gün?

Black friday bu yıl 24 Kasım 2017 cuma gününe denk gelmekte.

Amazon Black Friday İndirimleri

Arkadaşlar amazon anlık olarak bazı ürünleri indirime sokmaya başladı. Bazı ürünlerde cidden güzel avantajlar var. Aşağıdaki linklerden amazon black friday indirim sayfalarına gidip, indirimleri görebilirsiniz.
Bu sayfada indirimde olan ve indirime girecek ürünlerde var. İndirime girecek ürünleri herkesten önce sipariş vermek için 1 aylık ücretsiz amazon prime üyeliği almanızı öneririm. Prime üyeliği ile ürün indirime girmeden 30 dakika önce size özel açılacak ve stok sorunu - sonradan kalmama sorunu ile uğraşmazsınız. Prime üyeliğide 1 aylık ücretsiz zaten. Kaçırmayın. Prime ile ilgili daha detaylı bilgiyi Amazon Prime yazımdan okuyabilirsiniz.

1 ay ücretsiz Amazon Prime üyeliğini buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Aşağıda Amazon Black Friday indirimlerini paylaştım. Amerika ve Almanya farketmez. Amerika'da bazen kargo fiyatı yüksek olabilir. Almanya'da Euro ile olduğu için fiyatlar yüksek gelebilir. Her iki linke tıklayarak ürün karşılaştırması yapıp size uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Amazon.com (Amerika) Black Friday İndirimleri
Amazon.de (Almanya) Black Friday İndirimleri

Not: Bu arada bu sene Amazon.de'de Black Friday indirimleri Cyber Monday olarak adlandırılmış. Arasında fark yok.
Amazon Black Friday İndirimleri 2017

Amazon Black Friday indirimleri Türkiye'de geçerli mi?

Evet. Gerek Almanya amazon sitesinden, gerek Amerika Amazon sitesinde olacak black friday indirimlerinden bir çok ürün Türkiye'ye gönderilmekte. Geçen sene black friday vasıtası ile bir çok ürün satın aldım ve 1 ay içerisinde hepsi elime ulaştı.
Türkiye'de 300 TL'ye satılan playstation oyununu 15 TL gibi bir fiyata aldım (kargo ücretsiz). Sadece 15 TL.

Amazon Black Friday'de başka kampanyalar oluyor mu?

Evet. Geçen sene visa kredi kartı eklediğinizde size 10$ indirim kuponu sağlıyordu. Sonra isterseniz kartınızı kaldırabilirsiniz tabi.
Bu sene de böyle indirim fırsatları beklemekteyim.

Amazon Black Friday İndirimleri kaç gün sürüyor?

İndirimler Pazartesiye kadar sürebiliyor. Bazı ürünler anlık olarak indirime girip tükeniyor. Örnek; Bir telefon sadece 12:00 ile 13:00 saatleri arasında %90 indirimle satılacağı gün içinde belirtiliyor. İnsanlar o saat aralığını bekliyorlar almak için.

Ürünler ne kadar sürede kargolanıyor?

Black friday indirimlerinden aldığınız ürünlerin kargolanması satıcının yoğunluğuna göre değişiyor. Benim en geç 2 hafta içinde kargolanmıştı. Tabi milyonlarca sipariş olunca insanlar yetiştirmekte zorlanabiliyor. Bende ürünü %90 indirimle aldığım için pek sorun etmemiştim bu geç kargolanmasını.

Günü geldiğinde Amazon Black Friday İndirimlerini sizinle bu yazı altında paylaşacağız.
Yukarıda amazon black friday indirimlerini paylaştım.

Bu yazı için kelimeler
  • black friday indirimleri türkiye
  • amazon black friday ne zaman
  • black friday 2017Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.