Aliexpress Kapıda Ödeme Var mı?

Aliexpress oldukça popüler, ucuz ürün alabileceğimiz bir site bildiğiniz gibi. Komik rakamlara ücretsiz kargo ile çin'den ürün alabiliyoruz. İnternette pek sık sorulan aliexpress kapıda ödeme yöntemi yada aliexpress kapıda ödeme var mı sorusu.
Aliexpress Kapıda Ödeme
Bir çoğumuzun hala kredi kartı yok yada kullanmak istemiyor, olsa bile internete hala tam olarak güvenemiyor ve kapıda ödeme yönteminin daha güvenilir bulup, aliexpress kapıda ödeme yöntemi istiyor.
Malesef Çin'den aliexpress kapıda ödeme yöntemi yok. Böyle bir yöntem (kapıda ödeme) ile aliexpress'ten ürün alamazsınız. Siz de haklısınız hala internete güvenmiyor ve kredi kartınızı vermekte tereddütleriniz var veya kredi kartınız yok.
Aliexpress kapıda ödeme yöntemi yerine en güvenli ödeme yöntemi nedir?
Aliexpress kapıda ödeme var mı diye sordunuz ve cevap ise yok. Peki en güvenli yöntem nedir? Kredi kartı vermeden aliexpress'ten alışveriş yapılabilir mi?
Bunun cevabı evet yapılır. Sanal kart işte burada devreye giriyor.
Sanal kart size aliexpress kapıde ödeme yöntemi sağlamıyor ama onun kadar güvenli bir ödeme yöntemi sağlıyor.
Sanal kart gerçek bir kredi kartı değildir ve çalınma durumu kredi kartına göre daha az risklidir. Bunun sebebi ise harcamak istediğimiz kadar içerisine para atmamız. İçinde para olmadan herhangi bir işe yaramaması. Tıpki şehir içinde kullandığımız otobüs kartları gibi. Harcayacağımız kadar içine para atmamız. Çalınsa bile kart boş olacağı için paranızın çalınma riski olmaması.

Sanal kart aliexpress kapıda ödeme yöntemini sağlamaz ama size gayet güvenli bir ödeme yöntemi sağlar. Bankanıza giderek bilgi alıp veya hızlıca internet şubesinden, müşteri hizmetlerinden bankanızın sanal kart destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Genelde bir çok firma sanal kartı destekliyor.
Sanal kartı açtırırken kredi kartınız var ise ona bağlamayın. Boş bir vadesiz hesabınıza bağlayınız.
Aliexpress'ten 20 TL bir ürün almak istediğinizde sanal kartınıza 20 TL atıp siparişinizi verirsiniz.
Böylelikle olmayan bir aliexpress kapıda ödeme yöntemi aramanıza gerek kalmaz.

Sanal kart ile ilgili detaylı bir yazı yazmıştım. Sanal kartın güvenliği ve diğer şeyleri hakkında. Sanal kart nedir adlı yazımı okuyun.
Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yapın 2 yorum

  1. Peki almak istediğim ürünün ücretini sanal kart vasıtasıyla ödedim ve ürünüm gelmedi gönderilmedi yada bir şekilde zayi oldu. Asıl sorun bu. Bunun için neler yapılabilir.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. dispute açıp sanal kartına iade alabilirsin.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.