Aliexpress Jeton (Coin) Kullanım Rehberi

Aliexpress jetonları nasıl kullanılır, neye harcanır, ne işe yarar? Bunları merak ediyorsanız buyrun rehberi okumaya.
Aliexpress jetonlarını aliexpress mobil uygulaması yoluyla toplayıp biriktirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmek için Google Play Store yada App Store'dan aliexpress diye aratmanız yeterli.

Uygulamayı açtıktan sonra anasayfada jetonlar ve kuponlara basıyoruz. Buradan jetonlar sayfasına girdik. Burada yukarıda bir jeton var. Bunun üstüne tıklayıp günlük jetonumuzu alıyoruz.
Bu günlük jeton her gün sıfırlanır ve her gün bedava jeton kazanabilirsiniz.
Eğer aksatmadan üst üste jetona hergün bastığınızda aldığınız jetonun katlanarak arttığını göreceksiniz. Yani her gün aksatmadan girip jetonu toplamanızı istiyor Aliexpress.

Aliexpress Jetonları ile Ne Alınır ?

Jetonlarınızı görüntülemek için buraya tıklayarak hesabınıza gidebilirsiniz.
Aliexpress jetonları ile indirim kuponları alabilirsiniz. İster aliexpressin tüm mağazalarında geçerli indirim kuponu ister seçtiğiniz mağazalara özel indirim kuponu.

50 Jeton toplatığınızda tüm mağazalarda geçerli 1$ indirim kuponu kazanabilirsiniz. Her gün bu jetonlar ile Aliexpress indirim kuponları satılır. Bunlar sınırlıdır ve cidden almanız için takip etmeniz gerekir.

Aynı şekilde bu jetonlar ile belli mağazalardan indirim kuponları alabilirsiniz. Genelde büyük satıcıların çoğunda bu jeton ile indirim kuponu alma mevcut. Uygulamada bunu da yapabilirsiniz.
aliexpress jeton kullanımı
Aliexpress mobil uygulaması ile jeton toplama
Diğer bir eğlenceli şeylerden biri ise, bu aliexpress jetonları ile oyun oynayıp jetonlarınızı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bazı büyük ve önemli indirim günlerinde farklı oyunlar çıkabiliyor. Bunlarıda takip etmeye çalışın. Cidden kazancı fazla olabiliyor.
Aliexpress jeton (coin) hack hile olayları duymuş olabilirsiniz. Eğer aliexpress jeton hack veya çoğaltma işlemini yapmaya kalkarsanız aliexpress hesabınız kapatabilir ve içindeki jetonlarda boşa gidebilir. Hack kullanmak yerine uygulamaya her gün girip günlük jetonunuzu almanız size daha hızlı jeton biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Not: Şu sıralar zaten jeton hack olayı falan yoktur. Eskiden kart kaldırma oyununda bulunan ufak bir açık ile sürekli en büyük kartı açıp jeton kazanıyordunuz ama bu da 2 sene önce falan idi. Tabi bu zamana kadar bu hack kaldırıldı ve düzeltildi. Jeton gibi ufak bir şeyde bile hileye başvurmanızı önermiyorum.  Günlük 30 saniyenizi ayırarak günlük aliexpress jetonunuzu alın.

Bu yazıya etiketler

  • aliexpress jeton kazanma hilesi
  • aliexpress jeton kullanma
  • aliexpress jetonla ürün alma
  • aliexpress jeton ne işe yarar
Bu yazı size yardımcı olmadı mı?
Aklınızda hala soru işaretleri varsa aşağıdaki yorum yap buttonuna tıklayarak, yorumları okuyabilir veya sorunuzu bize iletebilirsiniz.
Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.